Wiadomości branżowe

Pokój dziecka ? prawdziwe figlowisko

Jak połączyć dziecięce marzenia z funkcjonalną rzeczywistością? Pokój dziecka to nie lada wyzwanie, jak mu sprostać podpowiadają projektanci marki Bydgoskie Meble. Z baśni rodemDziecięcy pokój to miejsce psot, figli i zabawy. Powinien inspirować do fantazjowania, ale też do harmonijnego rozwoju. Otoczenie, w którym się budzimy i zasypiamy ma istotny

Teaser

Jak połączyć dziecięce marzenia z funkcjonalną rzeczywistością? Pokój dziecka to nie lada wyzwanie, jak mu sprostać podpowiadają projektanci marki Bydgoskie Meble.

Z baśni rodem

Dziecięcy pokój to miejsce psot, figli i zabawy. Powinien inspirować do fantazjowania, ale też do harmonijnego rozwoju. Otoczenie, w którym się budzimy i zasypiamy ma istotny wpływ na samopoczucie, ale też na kształtowanie etstycznej wrazliwości już od najmłodszych lat. Pokój dziecka powinien więc być niczym bajka, której nie tylko z zaciekawieniem się słucha, ale którą też z przyjemnością się opowiada.

Od czego jest fantazja

Cinderella czaruje romantyczną linią wzorniczą, delikatnymi zdobieniami, finezyjnymi żłobieniami. Przywodzi na myśl klimaty Prowansji lub angielskiego dworu. Białe meble pozwalają na barwne kompozycje z kolorowymi ścianami. Fantazyjne dodatki i liczne książki oraz zabawki mają dla siebie gładkie tło, które nie wymaga dodatkowego chaosu stylistycznego.

Meble rosną wraz z dziećmi

Warto wybrać meble, które sprawdzą się zarówno w krainie zabaw przedszkolaka, jak i w stylowym pokoju ucznia. Bydgoskie Meble oferują bogatą gamę elementów, które można ze sobą łączyć, kompletować z czasem lub też wymieniać, zależnie od potrzeby dorastającego dziecka. Od niemowlęcego łóżeczka, po łóżko w standardowych rozmiarach, od przewijaka po komodę, regały, szafy, szafki, Cinderella w uzupełnieniiu ich proponuje też dodatki takie jak lustra, półki, dodatkowe szuflady. Każdy zaś element tej układanki stworzony jest z myślą nie tylko o wygodzie dzieci i ich rodziców, ale i o trwałości, odporności na uszkodzenia, a przede wszystkim o bezpieczeństwie użytkowania.

Dziecięce marzenia nie do szuflady?

?To właśnie one łączą łagodne wzornictwo ze zdecydowanymi rozwiązaniami do wykorzystania na jawie. Pamiętajmy o tym, aranżując pokoje czy też kąciki zabawy, a nawet nauki naszych pociech. Warto, by oparły się chwili i sprostały wymaganiom zarówno pełnego ekspresji malucha, jak i modnej nastolatki.

A to już wiesz?  Słynne niedźwiadki na Światowy Dzień Misia

 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy