Dom porady

Jak suszyć pranie zimą?

Jak suszyć pranie zimą?
Suszenie prania zimą może przysporzyć wiele kłopotów, mnie tylko osobom mieszkającym w bloku, ale i w domu. Suszenie prania w zimie to koszmar, jeśli nie

Suszenie prania zimą może przysporzyć wiele kłopotów, mnie tylko osobom mieszkającym w bloku, ale i w domu. Suszenie prania w zimie to koszmar, jeśli nie ma się przeznaczonego do tego celu pomieszczenia. Suszarnia jest super sprawą, ponieważ w przeciwnym razie ubrania zwykle suszą się w pokoju, w kuchni lub w łazience, na suszarkach stojących lub wiszących.

Mokre pranie, niestety, sprawia, ze całe pomieszczenie staje się wilgotne. Wilgoć osiada ma ścianach, na meblach, na dywanach. Jeśli nie ma dobrej wentylacji, może to doprowadzić do powstawania grzyba w mieszkaniu czy na początku, zwykłej pleśni.

Dlatego też, idealnym rozwiązaniem w każdym domu czy w mieszkaniu, byłaby suszarnia na ubrania, lub inne pomieszczenie, dobrze wentylowane, gdzie może suszyć się pranie. Jeśli nie ma takiego miejsca, warto pomyśleć o kupieniu pralko-suszarki, lub po prostu suszarki jako osobnego od prali urządzenia do suszenia prania. Oczywiście, nie jest najbardziej ekologiczne rozwiązanie, jednak i tak wyjdzie na lepsze, jeśli nie mamy miejsca na suszenie prania. Poza tym, takiej suszarki możemy używać tylko zimą, a latem wieszać pranie na suszarkach na podwórkach i balkonach,w miejscach, gdzie świeci słońce i ciuszki szybko wyschną.
mks

hastagi na stronie:

#suszenie prania na mrozie #suszenie na mrozie #jak suszyć pranie #suszenie prania w mieszkaniu #suszenie ubrań na mrozie #jak szybko wysuszyć pranie #jak suszyc ubrania #czy pranie wyschnie na mrozie #suszenie prania zimą #jak szybko wysuszyć ubranie

A to już wiesz?  Zimowa dieta w ciąży ? koniecznie z witaminą D

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy