LIFESTYLE

Wielkie wydarzenie dla dzieci w Warszawie – 26 pomp wodnych dla Afryki

Wielkie wydarzenie dla dzieci w Warszawie – 26 pomp wodnych dla Afryki
Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. (dostawca warszawskiej kranówki) i UNICEF Polska w ramach akcji „Lato w Mieście” postanowiły wspólnie zwrócić uwagę na problem braku dostępu do czystej

Data publikacji: 2018-08-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wielkie wydarzenie dla dzieci w Warszawie – 26 pomp wodnych dla Afryki
Kategoria: , LIFESTYLE

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. (dostawca warszawskiej kranówki) i UNICEF Polska w ramach akcji „Lato w Mieście” postanowiły wspólnie zwrócić uwagę na problem braku dostępu do czystej wody.

Wielkie wydarzenie dla dzieci w Warszawie - 26 pomp wodnych dla Afryki - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. (dostawca warszawskiej kranówki) i UNICEF Polska w ramach akcji „Lato w Mieście” postanowiły wspólnie zwrócić uwagę na problem braku dostępu do czystej wody.

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Wielkie wydarzenie dla dzieci w Warszawie - 26 pomp wodnych dla Afryki - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. (dostawca warszawskiej kranówki) i UNICEF Polska w ramach akcji „Lato w Mieście” postanowiły wspólnie zwrócić uwagę na problem braku dostępu do czystej wody.
Hashtags:
#, #LIFESTYLE

A to już wiesz?  ŚWIĄTECZNE KLIMATY - WARSZTATY KREATYWNE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy