Fryzura sylwestrowa

Mam dla Ciebie kilka propozycji: Fryzura elegancka, fryzura szalona, fryzura zrównoważona i fryzura trwała. Elegancka fryzura jest odpowiednia do stroju wieczorowego poważnego. Do takich eleganckich fryzur zaliczymy jakieś stonowane uczesanie, niezależnie od tego, czy masz włosy krótkie, czy długie.

Włosy długie zwykle bardzo dobrze wyglądają z jakimiś dodatkami, lub upięte w kok albo innego typu fryzurę. Taka elegancką fryzurę można oczywiście przystroić w coś, co nada jej lekkości i finezji, być może we włosach prostych warto podkręcić je w loczek. Można też fryzurę lekko potraktować brokatem, nawet tę najbardziej elegancką ? w końcu to szalona noc sylwestrowa.

Fryzura szalona będzie odpowiednia do przebrania. Jeśli twój bal sylwestrowy jest balem przebierańców ? jak najbardziej jest wskazana szalona fryzura. Wiedźma czy piratka, szalona dziewczyna z lasu czy inna gagatka ? dla was te szalone fryzury są. I to nie tylko lekko brokatowe, ale wręcz wielokolorowe, jednokolorowe lub z licznymi dodatkami, i to nie takimi skromnymi jak japońskie pałeczki gdzieś tam w skromny koczek wetknięte. Fryzura szalona musi być odpowiednio utrwalona, ponieważ w przeciwnym razie może bardzo szybko ulec zniszczeniu podczas sylwestrowego balu. Pamiętaj, że fryzura szalona to niekoniecznie wielki nieład na głowie, natapirowane włosy czy fura loków. Fryzura szalona może być też fryzura ułożona i gładką, jednak zawierać może jakiś detal szaleństwa, kwiat jednej nocy, co w stylu wielkim i godnym pozazdroszczenia, a tak dziwacznym, że jej szaleństwo widać na pierwszy rzut oka.

Fryzura zrównoważona może mieć taką formę, która będzie balansowała pomiędzy fryzurą elegancką a szaloną. Będzie to fryzura ładna, dostosowana do stroju, jednak być może niczym się nie będzie wyróżniała. Warto jednak takiej fryzurze zrównoważonej nadać jakiś charakter za pomocą detalu. Jakiego, to już zależy od Ciebie.

Fryzura trwała na sylwestra ? nie mam tu na myśli trwałej, czyli włosów pokręconych trwale, na kilka miesięcy, ale coś znacznie lepszego: dready! Dready to doskonała fryzura na sylwestra, która zostanie nam potem na dłużej. Można częściowo zaliczyć ja do fryzur szalonych, jednak zależy od tego, jakiego rodzaju mamy dready. Z plecionej na szydełku fryzury dreadowej można ułożyć całkiem niezłą elegancka czy zrównoważoną fryzurkę. Powodzenia w fryzurowym szaleństwie
mks

hastagi na stronie:

#fryzury sylwestrowe 2011 #tylko fryzury dla dzieci w wieku: 7 8 9 na sylwestra #fryzury dla dziewczynek na bal #sylwestrowa fryzura #fryzury dla dziewczynek w wieku 8 lat #fryzury sylwestrowe dla dzieci

Tags , , , , , , , , ,
Related posts

Top