Rozrywka

Portale randkowe

Portale randkowe
Mógłby dziś nastąpić koniec świata, nadciągnąć prawdziwy kataklizm, epidemia, wszystko to, co najgorsze, ale era portali randkowych i tak by się nie skończyła. Bo będą

Mógłby dziś nastąpić koniec świata, nadciągnąć prawdziwy kataklizm, epidemia, wszystko to, co najgorsze, ale era portali randkowych i tak by się nie skończyła. Bo będą one istniały, dopóki pozostanie Internet, no i oczywiście ludzie. Ludzie wolni, samotni, często też nieszczęśliwi. Co by było bez reklamy tutaj, pogadamy wyłącznie ogólnikami, skupiając się na wspólnym aspekcie wszelkich takich serwisów – są stworzone przede wszystkim po to, żeby zarabiać na tym mnóstwo kasy, a obok tego pełnią funkcje dobrych duszków, które łączą krążące po świecie single, co by same nie szły przez życie. Zapytałam się kilku osobom, czy korzystają z usług takich portali, a jeśli tak, to właściwie… po co?

• „Przynajmniej w Internecie czuję się atrakcyjna, gdy mogę wystawić swoje najlepsze zdjęcia, jakie mi zrobiono pięć lat temu, na których byłam jeszcze szczupła, piękna i powabna – dziś mogę się tylko tym już cieszyć, że tak było – no ale niestety już nie jest” (Monika, 24 lata)
• „Każdy, kto gada, że takie portale są głupie, tym bardziej jest podejrzany o to, że założył sobie tam konto. Ba – pewnie wykupił dodatkowy pakiet z jakimiś tam bajerami za 10 złotych przeważnie, albo nawet i więcej. Wiara narzeka na brak kasy, ale na takie pierdoły zawsze jakoś wyczarowuje, więc nie wierzę, że ci, którzy pieprzą głupoty, że poznawanie ludzi przez neta ich nie kręci, że myślą tak naprawdę!” (Łukasz, 20 lat)
• „Kiedyś poznałam przez taki portal naprawdę fajnego faceta, no ale nam nie wyszło, bo on wyjechał na studia do innego miasta, ale nadal utrzymujemy kontakt. Nadal mam konto na tym portalu, bo wierzę, że poznam równie fajnego, ale takiego, który nigdzie mi nie pryśnie” (Ania, 21 lat)
• „Ja osobiście nie korzystam, ale na przykład moja siostra poznała swojego obecnego męża w ten sposób. No i nie powiem, są bardzo szczęśliwi. W życiu nie powiedziałabym, że poznali się przez Internet!” (Iwona, 19 lat)
• „Mam konto, ale właściwie nie wiem, czemu. Chyba dla jaj. Albo nie. Wiem – szukam moich znajomych – zawsze mam zwałę, jak oglądam zdjęcia moich starych koleżanek z podstawówki, podwórka albo gimnazjum czy liceum niemal jak z jakiejś gazety porno – wyglądają na nich jak ostatnie k…y, i myślą, że wszyscy na nie lecą, a piszą do nich same stare napaleńce, którym się nudzi w domu, a one są szczęśliwe, że mają takie wzięcie. Albo nie mogę z facetów, którzy zakładają sobie konto i piszą, że nie chcą, żeby ktokolwiek do nich pisał, bo oni już mają dziewczynę i nie chcą mieć innej. To po ch…a zaśmiecają serwer swoim profilem???” (Tomek, 20 lat)
• „Mam konto na jednym z takich portali, ale mam zamiar z niego zrezygnować. Niedawno jeszcze wszystkie usługi były za darmo, a teraz coraz bardziej okrajają ze wszystkiego – niedługo już za załogowanie się będę musiała zabulić. O nie, nie dam się tak oskubać!” (Paulina, 19 lat)
• „Wszystkim się wydaje, że takie portale to tylko dla starych, zdesperowanych singli, dla których nie ma już innego ratunku. A ja tak nie myślę – to naprawdę dobry sposób na poznanie fajnych ludzi, a wiem, że takich można znaleźć, choćby na tej podstawie tak myślę, że ja tam jestem na przykład” (Kasia, 17 lat)

A to już wiesz?  Kod Templariuszy

domi

hastagi na stronie:

#portale randkowe dla młodzieży #portale randkowe bezpłatne dla młodzieży #portale randkowe dla nastolatków #darmowe portale randkowe dla młodzieży #portale randkowe dla młodzieży za darmo #portale randkowe darmowe dla młodzieży #darmowy portal randkowy dla młodzieży #portal randkowy dla młodzieży #darmowe portale randkowe #portal randkowy dla młodych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy