porady Rozrywka

Uroda sylwestrowa

Na sylwestra warto zebrać wszystkie pomysły i siły, aby stworzyć sylwestrowy image. Sylwestrowy image to nie tylko makijaż i fryzura, ale także strój. Jeśli nie

Na sylwestra warto zebrać wszystkie pomysły i siły, aby stworzyć sylwestrowy image. Sylwestrowy image to nie tylko makijaż i fryzura, ale także strój. Jeśli nie wybierasz się na bal przebierańców, ale na zwykły bal, wybierz odpowiednią kreację ? suknię czy garnitur,w zależności od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną.

Do takiego stroju, dla kobiet, konieczny jest makijaż. Pamiętaj, że Sylwester i Nowy Rok to impreza nocna, dlatego też twój makijaż może być mocniejszy.

Jeśli wybierasz się na bal, gdzie przebieracie się, dostosuj fryzurę i makijaż do sytuacji. Może to być makijaż dość mocny, a fryzura jak najbardziej szalona. W końcu taka impreza jest raz w roku. Uroda na sylwestra i moda, jest czymś specjalnym i specyficznym. To chyba jedyny bal w roku, na którym można bezkrytycznie zaszaleć z fasonami, pomysłami własnymi. Pamiętaj jednak, że tak, jak się wykreujesz, z takim wyglądem spędzisz resztę nocy i wkroczysz w Nowy Rok. Dlatego też, jeśli nie podoba Ci się twoja kreacja, zmień ją póki możesz.

Nie zapomnij tez o tym, że idąc w konkretne miejsce spotkasz konkretne osoby, które albo będą tez przebrane, albo i nie. Czy pamiętasz Bridget Johns w stroju przypominającym strój różowego króliczka? Jak czuła się, będą jedyna w takim stroju na imprezie? Obyś nie doświadczyła tego samego. No, chyba że spotkasz faceta w sweterku w reniferki. Zawsze to coś pocieszającego.
mks

A to już wiesz?  Zaklejona buteleczka z lakierem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy