Wiadomości branżowe

Przy kawie o dzieciach: o chorobach na ?dys?

25 października (wtorek) o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Przy kawie o dzieciach”. Podczas spotkania porozmawiamy o problemach dzieci spowodowanych specyficznymi zaburzeniami, jak ADHD czy

25 października (wtorek) o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Przy kawie o dzieciach”. Podczas spotkania porozmawiamy o problemach dzieci spowodowanych specyficznymi zaburzeniami, jak ADHD czy dysleksja.

Problemy z koncentracją, kłopoty z nauką, złe relacje z rówieśnikami i nauczycielami – oto problemy, z jakimi borykają się bezradni rodzice dzieci z zaburzeniami takimi jak ADHD czy dysleksja. O tym, jak walczyć z przeszkodami i pomóc dziecku dotkniętemu zaburzeniem opowiedzą Agnieszka Czerkawska oraz Grzegorz Marcinkowski i z Fundacji ADYS.

Spotkania z cyklu „Przy kawie o dzieciach” odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 18.00 w lokalu „Chwila Da Klub” przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie. Podczas spotkań rodzice przy filiżance kawy mogą dyskutować na temat wychowania dzieci. Wstęp na spotkania jest wolny i bezpłatny. Przed spotkaniem, do poniedziałku (24 października) do godz. 17.00 można wysłać pytania do Doroty Zawadzkiej na adres [email protected]

Spotkania są częścią programu “Mądrzy Rodzice” realizowanego przez Fundację Kidprotect.pl i Rzecznika Praw Dziecka. W ramach programu przeprowadzone zostały pierwsze ogólnopolskie badania kompetencji rodzicielskich, kampania medialna, odbywają się także szkolenia liderów, którzy będą prowadzili w całej Polsce szkoły dla rodziców według programu przygotowanego przez specjalistów z Fundacji. Organizatorami spotkań z cyklu „O dzieciach przy kawie” są Rzecznik Praw Dziecka oraz Fundacja Kidprotect.pl . Partnerem cyklu jest lokal „Chwila Da Klub . Patronat medialny nad akcją objęli: portal informacyjno-rozrywkowy www.Czasdzieci.pl oraz portal dla rodziców www.parenting.pl .

A to już wiesz?  Budowanie bliskości na co dzień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy